Dini Sohbet Kurallar

Dini sohbet odalarında kaliteli sohbet edebilmek için, katılımcıların bazı kurallara dikkat etmesi gerekmektedir. Dini sohbet sitelerinde diğer chat sitelerinden daha fazla örf, adet, ve ahlak kuralları konusunda hassas olmanız hem sizler için hem de diğer kardeşlerimiz için önem arz etmektedir. Bu kurallar kısaca şu şekilde özetlenmiştir. Sunucuya Yada KişiLere Zarar Verme AmaçLi SaldırıLar Yapmak, T.C. kurucusu Atatürk'e hakaret etmek, •T.C. KanunLarına Aykırı Davranmak, ZorLayıcı ve itici DavranışLarda Bulunmak, Siyasi, KüLtüreL veya Dini(mezhepsel) Savunuculuk Yapmak, •Türk Aile ve AhLak Yapisina Aykırı Sohbet Etmek, BuLundugu KanaLın GeneL Düzenini SuistimaL Etmek, KanaL GeneLLerinde Siyasi ve ideoLojik FaaLiyetLerde BuLunmak, İzinsiz Proxy, Trojan, inviter, Her TürLü Sock Bot KuLLanmak, Diğer KişiseL ve öZeL BiLgiLerini (Adres,Tel vb.) PayLaşmak, RekLam içeren, AnLamsız, CinseL iFadeLi, Kürtçe Nick KuLLanmak, Saygıda Kusuru oLanLarın Sunucuya Girmesi, Sunucumuza Cam & Gay & Msn Nickleri ile girmek Yasaktır. Ayrıca Şu Maddeler de Dikkatinizi Çekebilir. 1. T.C Devleti ve yöneticilerine Saygısızlık (hakaret etmek) 2. Sunucu Yöneticilerine hakaret etmek. 3. Sunucuda politik, onur kirici nick ve kanallari kullanmak. 4. Clone, proxy, trojan, izinsiz reklam/inviter botu sokmak, 5. Web Site veya Sunucu Reklamı yapmak. 6. Aşırı derecede Kanal reklamı yapmak. 7. Serverde ve Kanallarda [küfür, sistem saldirilari, flood] yapmak 8. Kufurlu kick/akick/away/topic (kanal basligi) atmak 9. YöNeTimden israrla OP, IRCOP, Helper istemek yasaktir. 10. Sunucuya giren her kullanici bu kurallari kabul etmis demektir. Keyifli Sohbetler.

Kaliteli Arkadaşlıklar için

Dini sohbet odalarımızda kaliteli arkadaşlıklar ve sohbet ortamı bulabilirsiniz. Bir çok farklı buluşma, sohbet etme, tanışma araçlarının bu kadar çoğaldığı internet dünyasında, aynı düşünce ve yaşam tarzında kardeşlerle buluşabilmenize fırsat sağlar. Sizlere tavsiyemiz sohbet odalarımızı kullanırken islami örf ve adetlerimize uygun davranmanız önemlidir. Rahatsız olduğunuz kişi yada sohbetler konusunda yetkili arkadaşlarımıza ulaşabilirsiniz.

Dini Sohbet Hizmetlerimiz

Dini sohbet odalarımızda; iRc sohbet appleti ve escaht sistemi kullanılıyor. Bu sistemlerin bizlere sağladığı bir takım kolaylıklar var. Dini sohbet odalarında sohbet ederken bir taraftan kelime bulma, islami soru cevap, bulmaca gibi oyun kanallarımızdan faydalanabilirsiniz. Ayrıca irc radyomuzu dinlerken, istek yapabilir, kaliteli djlerimizin yayınlarına katılabilirsiniz. Sohbet, radyo, oyun kanallarımız ve daha fazlası dini sohbet odalarımızda.

Mobil Dini Sohbet

Cep telefonlarımız hayatımızın her yerinde vazgeçilmez bir hale geldi. Cep telefonlarına yüklediğimiz uygulamalar bize birçok kolaylık sağlıyor. İnternet bağlantısı olan her yerde sohbet odalarında rahat sohbet etmeniz için sizlere mobil uygulamamızı tavsiye ederiz. Mobil sohbet uygulamasını telefonunuza yükleyip istediğiniz her an online sohbete bağlanabilirsiniz. Uygulama antivirüs taramalarından geçirilmiştir. Kolay sohbet ortamı için Mobil sohbet uygulamamızı kullanabilirsiniz.

Paylaşımlarımızı Takip Ediniz

Dinisohbeti.net sitemizde sizlerle güncel bilgiler paylaşabilmemiz için blog sistemi oluşturduk. Yazarlarımızın makalelerini takip edebilir, dini bilgiler konusunda merak ettiklerinizi bulabilirsiniz. Türkiye ve dünyadan ilgi çekici haberleri takip edebilirsiniz. Hatta yemek tarifi alabilir, rüya yorumlarına da bakabilirsiniz.

Arama Motorlarında Hangi Kelimelerde Çıkıyoruz

Dini sohbet, dini sohbet odaları, islami sohbet, islami sohbet odaları, dini sohbetler, islami sohbetler, dini chat, chat odaları, mobil sohbet, mobildini sohbet, mobil islami sohbet, muslumanlar, musluman sohbet, çet, gurbetçi sohbet, Almanya sohbet, ankara sohbet odaları, istanbul sohbet, Türkiye sohbet, dini çet odaları, islami radyo, telefondan sohbet et, dini sohbet et, dini sohbet dinle.

Bizimle İletişime Geçin